| GaZa1994 a întrebat:

Ce părere aveti de utilizatorul "nimportequi"?

13 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu am auzit in viata mea de el

| Drimmero a răspuns:

Nu am nicio parere,, te-a suparat va sa zica?

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nici nu l-am observat pe aici.

| GaZa1994 explică (pentru DenisaNicoletaG):

laughing pentru ca are majoritatea răspunsurilor ascunse de admini pentru ca da numai răspunsuri la bătaie de joc. Daia si am pus întrebarea.

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru GaZa1994):

Bine de stiut laughing

| Victor453 a răspuns:

Un utilizator normal, numai ca se bate joc citeodta de ali utilizatori

| GaZa1994 explică (pentru Victor453):

Câteodată? laughing am văzut ca 98% din răspunsurile lui sunt la bătaie de joc. Tu ai fost unul din aproximativ 10 la care a dat un răspuns cat de cat adecvat. Si când zic 10, e comparativ cu alea 699 de răspunsuri.

| RAY a răspuns (pentru GaZa1994):

Smechero de alti vezi de tine nu

| GaZa1994 explică (pentru RAY):

N-am ce sa vad de mine, de aia si am intrat pe TPU :p

| RAY a răspuns (pentru GaZa1994):

Te ai indragostit de el?

| GaZa1994 explică (pentru RAY):

Atât de tare ca i-as face cadou din suflet o pereche de pietre de moara, legate cu o sfoară ca sa le atârne la gat, barem sa fie pompos in drumul spre mare, unde i-as da un brânci in cea mai adâncă apă :-p

| RAY a răspuns (pentru GaZa1994):

Tu tot nu recunosti ca ceea ce ai afirmat despre mine sunt minciuni? nu ai asa pic de bun simt?

| JohnBoss8 a răspuns:

E un handicapat de utilizator de 14 ani, cred că are. Dă cele mai handicapate răspunsuri; la fel ca și el! laughing)