| andReeaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce parere aveti despre utilizatorul " Negatif "?

11 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Dar tu ce părere ai despre utilizatorul ''andReeaaaaaaaaaaaaaa''?batting eyelashes

| Aηdεεε a răspuns:

Heei happy

Pai noi trebuie sa fim uniti aici, pe TPU, nu sa barfim pe altii :*

[ vine Craciunul, fiti mai buni :d ]

| Négatif a răspuns (pentru Aηdεεε):

Mulţumesc de înţelegere, deşi nu mă cunoşti ai dat un răspuns matur.

| Aηdεεε a răspuns (pentru Négatif):

Nu ai pentru ce. Plus de asta. Nu imi sta in caracter sa critic oamnei happy

Doamne. Nu mai criticati pe toata lumea. Nici voua nu v-ar placea sa va critice cineva. :*

| Négatif a răspuns (pentru Aηdεεε):

Corect! Te apreciez.

| Aηdεεε a răspuns (pentru Négatif):

Pai. spun doar adevarul.

Lumea este rea si invidioasa. Trebuie doar sa ii ti piept happy!

Nu te lua dupa orice comentariu " rautaciuos " happy.

Ehhh. si pana la urma laughing da'le si tu replica :d

winking Baftaa! happy

| Négatif a răspuns (pentru Aηdεεε):

Mă bucur că mai există şi oameni care spun adevărul pe faţă, la fel ca tine.
Mulţumesc. Sper că aşa faci tu, pentru că gândeşti minunat.
Ura şi indiferenţa...Duc la disperarelaughing

| Aηdεεε a răspuns (pentru Négatif):

Stai linistita! intotdeauna, vor exista si oameni care sa te critice! si subliniez intotdeauna laughing.

| Négatif a răspuns:

Bună!
De ce această întrebare tocmai despre mine?
Cu ocazia asta, vreau să le spun utilizatorilor de pe TPU, celor care şi-au creat o părere despre mine cum că aş fii arogantă, sau... nu ştiu! Vreau să le dovedesc că nu sunt.
Mulţumesc de întrebare!

| AcadeleeeColoratee a răspuns:

Cine mai e si ala?

| Négatif a răspuns (pentru AcadeleeeColoratee):

Dacă tot ţii neapărat să vorbeşti aşa, sunt o ''aia'', da? Mai bine te interesai, decât să dai un răspuns prostesc.
Dar, tu cine ai fi? Ţi-ar convenii să spun aşa? Mă deranjează să aud păreri din astea la adresa mea! Mulţumesc!