| LNK a întrebat:

Ce parere aveti despre vanatoare? V-ar placea sa vanati? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| fif2002 a răspuns:

Nu, nu mi se pare normal sa iti faca placere sa alergi dupa animale prin padure, sa le impusti si apoi sa te lauzi cu asta - vanatorii sunt niste dezaxati

14 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu cred c-as putea omori vreun animal, ma doare inima. Nu-mi place nici cand se taie porcul, nu-mi place nici cand ma mai duc pe la bunici si taie vreo gaina. Pur si simplu nu pot sa vad suferinta.

| Adelyn24 a răspuns (pentru Flav):

Mda nici mie nu imi place sa vanez si mie nu imi place sa vad moartea in fata ochilor[animalelor] adica cum te-ai simti tu in locul lui?

| Floreenofficial a răspuns:

Nu.Nu imi place sa vanez si nici sa ma vaneze candva.
Bietele animalutze nu au nicio vina.Trebuie lasate in pace. sad broken heart crying
puppy dog eyes

| Razvan a răspuns:

Nu mi-ar placea sa vanez.In afara de kilarirea insectelor de sezon nu fac nimic rau in restul anului.Vezi Mosule ca m-am cumintit?phbbbbt

| Sin a răspuns:

Sa vanez ce? Animale? Femei? laughing
Omul prin natura lui este un vanator innascut.Cu totii vanam ceva in fiecare zi, fie ca realizam sau nu.

[n-am nicio satisfactie in a ucide animale]

| mikysweet96 a răspuns:

Nuuuuuuuu nu imi place sa vanez cui iar placeaa? e cea mai stupida activitate asta fac oamenii fara ocupatie...sa omoare animalele.Ar trebui sa primeasca amenda si sa nu fie legal lucru astta Protectia animalelor de ce nu face nimic?

| AlexStefan1 a răspuns:

Ma da toti avem caietul ala tampit de vacanta laughing.
Daca l-ai terminat cauta-ma pe s. tapalaru@yahoo.com
am si eu novoie de ajutor big grin

| LNK explică (pentru AlexStefan1):

Ai fi avand tu nevoie de ajutor, dar nu te uiti si tu la data cand a fost postata intrebarea? Acum 3 ani.

| AlexStefan1 a răspuns (pentru LNK):

Ba da ma stiu.

| LNK explică (pentru AlexStefan1):

Si atunci de ce-mi zici ca ai nevoie de ajutor si-mi lasi adresa de Mail?

| AlexStefan1 a răspuns (pentru LNK):

Ca poate mai ai cartea.

| LNK explică (pentru AlexStefan1):

Dupa atata timp? Serios?

| AlexStefan1 a răspuns (pentru LNK):

big grin

| LNK explică (pentru AlexStefan1):

happy