| deniii_7247 a întrebat:

Ce părere aveţi voi despre prietenie? Ce este prietenia, după voi? happy Dau fundiţă :*.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| LiGhT015 a răspuns:

Pt mine prietenia e un lucru bun, dar citeodata obijduitor.Totusi cind ai prieteni ai cui te plinge big grin.

| Gabriela_3094 a răspuns:

O prietenie indoieste bucurii si injumatateste necazuri! Cu toate ca inima este o nava destul de mare pentru a duce doi insi pe vreme buna si doar unul pe furtuna, prietenia mareste acea nava! Asa ca dupa parerea mea cu cat mai multi prieteni cu atat mai bine!