| IsiR a întrebat:

Ce parere avetzy despre telefonul Nokia 5230? Nu vreau presupuneri! dau funda!

4 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Nu vei auzi presupuneri de la mine pentru ca telefonul anterior a fost Nokia 5230winking. Mie una mi-a placut mult si regret ca l-am dat parca il vreau inapoi tongue Oricum nu am avut nici o problema cu el. Prima oara cand mi lo adus tata am avut niste probleme cu el si il uram (bine asa se intampla cu fiecare telefon), dar dupa aia m-am obisnuit cu el. Umblam foarte udor cu el, se auzea muzica bine, facea pozele bine. Culorile erau si ele ok. E un telefon performant doar e Nokia. Si am vazut ca multa lume are 5230.

Eu il recomand cu placere! Si daca iti face fite la inceput mai dai o sansa si mai trage un ochi si la manualul de instructiuni (cat m-a ajutat si pe minee tongue).

Daca cumva il vei cumpara si vei avea probleme contacteaza-ma. Poate reusesc sa te ajut. Cu toti avem probleme la inceput cu telefonul.

II super fain telu.

| Jadis a răspuns:

Touchscreen-ul nu e sensibil de loc. La Samsunguri e mai sensibil. E rezistent iti zic eu

| muhuaxela a răspuns:

E foarte rezistent telefonul...e doar pentru vorbit...

| LoVePiNk1998 a răspuns:

:)) ce ciudat eu am Samsung 5230:)).:) e foarte dragutz...si daca e si Nokia, e super :x ai dat de un telefon si bun si frumos dar ai grija cu touchscreen-ul, la unele telefoane e cam sensibil. Dar sunt sigura ca ai tu grija.;)) uite aici http://www.nokia.ro/produse/cautare-si-comparare/nokia-5230/specificatii