| treipuncte a întrebat:

Ce parere aveti despre nokia 5230?

Răspuns Câştigător
| filaret03 a răspuns:

Il detin de aproximativ jumatate de an, si sunt foarte multumit de el! Desi camera e de 2 MP face poze foarte misto, Internetul merge foarte rapid, m-a ajutat de multe ori la copiat la testele de la info si istorie! Merita toti banii, ti-l recomand cu caldura

12 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna.
Am auzit ca unii se plang de baterie, dar nu este un factor foarte comun. Mie mi se pare un telefon OK. E smartphone, accepta card de pana la 16GB, displayul e mare si rezolutia e buna; muzica se aude bine pe el, si pretul este foarta acceptabil. Vezi aici opiniile utilizatorilor pentru Nokia 5230: http://goo.gl/sFlqe. Succes;)

| brandiburu a răspuns:

In prezentari pare misto, in realitate e doar o adunatura de plastic. Si nici forma aia nu-l prea avantajeaza.
Vezi ca se gasesc o gramada pe la amaneturi, le lasa lumea de bune ce sunt.

| winter a răspuns:

Pozele nu ies bine pe calculator cu telefonul asta

| cartman a răspuns:

E un 5800 mai slab. nu are Wlan, iar camera este de 2mp fara auto focus.

| filaret03 a răspuns:

Il detin de aproximativ jumatate de an, si sunt foarte multumit de el! Desi camera e de 2 MP face poze foarte misto, Internetul merge foarte rapid, m-a ajutat de multe ori la copiat la testele de la info si istorie! Merita toti banii, ti-l recomand cu caldura...

| alexandruvalcea a răspuns:

Buna treipuncte, acest telefon este foarte frumos, desing cool.Si nu cred ca are nici un defect.

| denisa20 a răspuns:

Am avut si eu.Este foarte bun si bateria tine destul de mult.

| Mycutsa a răspuns:

E super dragut. L`am vazut dor in poza. In realitate nu il stiu deci nu iti pot spune mai multe despre el

| cristina100ify a răspuns:

Mie mi-se pare tare!

| NicusorYo a răspuns:

Parerea mea este ca este un tell destul de bun, funda? Si pentru ce vrei parerile noastre, de ce?

| laurentiu3026 a răspuns:

Are un prieten d al meu acest telefon si este din consignatie ii merge ff bine este frumos se aude bine face poze video-uri coool si netu merge f bine

| flori97 a răspuns:

Este destul d bun.are o prietena de'a mea si e chiar smecher... poti pune card de memorie pana la 8G.are blitz, scoate super fain pozele

Deci in concluzie e fain:X fundita?