| cezi_6124 a întrebat:

Ce planuri pentru vara asta aveti?
Fundita pentru cel mai bun plan!

Răspuns Câştigător
| fuckThisLife a răspuns:

Sa ma duc prin tara si sa vizitez cat mai multe, sa merg la tara la munte in expeditie...si sa ma intorc la mare sa fur tot soarelebig grin

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Aveam planuri. dar s-au dus toate
deci nu e bine sa facem planuri inainte ca tiganulaughing

| Ruxuletz a răspuns:

Sa plec cu mama si tata la Disneyland Paris :X

| SpecToras a răspuns:

Sa ma casatorest

| lolita_2380 a răspuns:

Poi as merge in Turcia, in Spania, in Franta, sa vizitez locuri noi si frumoase, pe langa as mai merge la Cheiile Turzii si la munte. Vreau sa ies in oras cu prietenii, sa ma distrez, sa facem nebunii (nu foarte mari si periculoase) si sa citesc o carte.happy

| AudImagini_7635 a răspuns:

Stiu ca e cam slab planul asta dar oricum se va mai ivii cate ceva si nu o sa fac numai ce zic in urmatoarele randuri: Vreau sa compun niste versuri despre viata, sa alerg prin tot Bucurestiul cu bicicleta, sa ma distrez de dimineata pana seara cu prietenii si sa ard niste vechi culegeri si caiete de vacanta.