| andra15 a întrebat:

Ce pot cumpara parintilor de craciun dar nu ceva foarte scump?

2 răspunsuri:
| nonameih0000 a răspuns:

Daca doresti sa le dai ceva amandurora, poti lua ceva de care se folosesc amandoi, sau ceva de casa, ce sti tu ca au nevoie. Poti lua o decoratie, sau o floare naturala la ghiveci, sau un aparat electrocasnic(costa mai mult). Daca le cumperi separat poti sa ii iei ammei un ceas, o esarfa sau un alt obiect vestimentar ori ceva de ingrijere a pielii. Iar pentru tata o bluza, camasa, fular, manusi! Succes!

| IzabellaLoredana a răspuns:

De ce nu faci ceva manual, facut de tine?
Ar aprecia mult mai mult!
O zi buna!