| alexy a întrebat:

Ce cadouri poti sa le iei parintilor de Craciun? Totusi ceva nu chiar ata de scump, dar frumos.

Răspuns Câştigător
| allesandra a răspuns:

Anul asta vreau sa le fac cate o felicitare si o pictura pe sticla. daca nu te pricepi la desen si ai imprimanta, poti trage o imagine la imprimanta, o pui sub sticla si o pictezi... daca nu ai imprimanta si nu te pricepi la desen, poti lua o icoana din casa (sigur ai o icoana prin casa), o pui sub sticla si o pictezi... funtitza?

3 răspunsuri:
| alexy explică:

Multumesc celor ce au raspuns dar pana la urma le-am luat un ingeras, un varf de brad in forma de ingeras.

| xXAnGeLXx a răspuns:

O felicitare happy!