| EuSiDoarAtat123 a întrebat:

Ce pot face cand ma plictisesc? acasa, in masina, la scoala? plizzzz FUNDA

3 răspunsuri:
| CristinaCristinika123 a răspuns:

Buna! deci acasa ai putea sa te uiti la niste filme super, sa vb. cu pritenii tai pe mess facebook etc...in masina ai putea sa ii trimiti mesaje unei prietene care e intr-o alta masini. iar la scoala poti afce glume si poti invata... sper ca te-am ajutata

| Andr33a96 a răspuns:

Pai acasa poti sa te uiti la un film bun,sa vorbesti cu prieteni pe mess,facebook etc,la scoala poti sa faci glume cu,colegi, sa vorbesti cu ei, chesti de astea :d

| IsBlacks a răspuns:

Acasa. te uiti la un film in masina pui centura tii mainile pe volan si dai blanahappyla scoala dormi happy