| Covaci_Solomon_1983 a întrebat:

Ce sa fac cind sunt plictisit? de obicei mi se intampla asta des sa ma plictisesc in tot felul de ocazii:la TV,acasa, la scoala, si peste tot unde ma gasesc de obicei ma plictisesc foate repede va multumesc.

DAU FUNDITE!

3 răspunsuri:
| anytimeanywhere a răspuns:

Te poţi uita la un film, sau să citeşti o carte.
Iar dacă nu, te poţi juca Chicken Invaders.

| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Si eu sunt genul de persoana care se plictiseste repede, incearca sa gatesti ceva, sa faci curatenie, sa citesti o carte, sa te plimbi

| JansonLupu a răspuns:

Du-te la ceva activitati extrascolare JUDO,SAMBO, Karate happy, box, fotbal, tenis etc si o sa ai ce face...