| Daria a întrebat:

Ce pot face cu prietenii cand iesim afara? De obicei mergem in parc, la film, la strand, la o terasa sau la mall.Alte idei interesante mai aveti?happy

2 răspunsuri:
| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Buna!
Pai asta faci si eu big grin,invita-i pe la tine si uitati-va la un film tare comedie, filme cu adolescenti, horror etc.happy
Pa!

| valleeee a răspuns:

Pai ati putea sa mergeti in spatele bl sh sa mancati seminte cu cola ceea ce ar fi cam lipsit de obraz sau sa va adunati undeva sh sa mai vb de viata fiecaruia (intre limitele bunului simt)big grinsau stati fiecare la el in casa pe mess sau skype sh vb : simplu!