| alexandra12058894 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Nu stiu cum sa scap de prietenii iubitului meu. Avand in vedere ca stam in aceeasi zona de obicei iesim toti prin parc si asa dar de la un timp deja devine enervant. Vreau sa stau numa' cu el,sa vorbim despre lucrurile noastre personale si mereu cand vin prietenii lui incep sa tipe,sa urle, sa-l tina de vorba si eu nu mai apuc sa discut nimic cu el sad ieri cand am iesit cu el a venit singur dar apoi au aparut baietii iar eu i-am zis sa mergem undeva la un suc si el mi-a zis "du-te singura sa bei un suc si te intorci, ma gasesti aici" wtf?! iar baietii tot ii ziceau "hai la fotbal" si el era pus la mijloc. pana la urma a venit cu mine dar nu era prea incantat sad am mai discutat cu el pe tema asta dar vad ca nu prea ma intelege. Ieri voiam sa merg cu el la film dar ne-am pierdut toata ziua afara cu prietenii lui oh go on ce sa fac? cum sa-l fac sa inteleaga ca eu sunt impreuna cu el nu cu amicii lui?

Răspuns Câştigător
| crinaalexia a răspuns:

Nu stiu ce sa zic e rau asa. il influenteaza prietenii lui si asta nu e bine. pune-l sa aleaga intre tine el ei si vezi ce o sa zica asa iti dai seama daca chiar te iubeste si tine la tine sau nu big grin :*

1 răspuns:
| raresm99 a răspuns:

Incercati sa iesiti doar voi doi in alt loc mai departe de casa