| MaNNNNNe a întrebat:

Ce pot face daca nu imi merge sonorul audio la pc... boxa pornita drivere am totul e activat si bine pus dar nu se aude! Ajutati`ma va rog!

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Ai umblat la setari posibil sa ai mute activ.linga ceas in dreapta ai un simbol difuzor, da 2 clik pe el si apoi debifeaza si ridica sunetul din cursorii.Bafta

| alexpr2000 a răspuns:

E ceva cu setarile boxe, i sau setarile pec care le ai la pc la boxa:) hmmm. cauta un site specialist iti recomand audio.net hmmm. incearca aizi cumpara unu; l si sigur iti merge http://www.megasound.ro/vmchk/Controlere-Audio-PC.html funda?

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Salllut cred ca pot sa iti dau niste informati :
1. s-ar putea sa nu ti mai mearga boxele
2. s-ar putea sa nu iti mai mearga programul audio din calculator daca nu iti merge reinstaleazal
3. s-ar putea sa nu ai program audio la pc daca nu ai program audio la pc normal ca nu o sa se auda nimic
4. s-ar putea sa ti sa arda ceva din unitate si de aia nu se mai aude
5. s-ar putea sa ti se arda ceva din boxa
6. s-ar putea sa ai un virus in programul audio in pc
7. scaneaza cu antivirusul si mai curata registrele cu programul CClener
8. sper ca te am ajutat numai atat stiu
9. Funda? te rog frumos