| S3bastiaNN a întrebat:

Ce pot face in timpul liber? Canteva sugestii plss.

Răspuns Câştigător
| DianaScorpio a răspuns:

Copy/paste la raspunsul meu de la o intrebare aproape identica:

Te poti uita la un documentar, la ceva ce iti place la tv, poti sa stai pe internet, sa vorbesti la telefon sau pe internet cu un/o prieten/a, sa chemi pe cineva sa iasa cu tine sa va plimbati, sa faci treaba in casa (gatit, spalat, maturat, etc), sa faci suplimentar ceva la o materie de la scoala, sa citesti, sa faci sport, sa asculti muzica, sa pictezi, etc. Poti face foarte multe lucruri in timpul liber.

1 răspuns:
| agresor024056 a răspuns:

Chemi doi, trei prieteni si dai "o mica petrecere" cu o pizza un suc cevawinking. Bafta.