| FrunZaVerDe24 a întrebat:

Vreau niste sugestii pentru timpul liber..lucruri amuzante.dau funda:**

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mergi cu prietenii la suc,mergeti sa va distrati, la strand, la petreceri, citeste, fa ce-ti place tie.
Te pup!

| CrazyGirll a răspuns:

Fa-ti paginii pe facebook.
Stai pe facebook
Vorbeste pe mess.
Ies cu prietenii.
joaca'te jocurile de pe facebook
Raspunde la intrebarile de pe TPU.
Incerca sa te bati cu mustele laughing
Uita-te la un film
Da un party
Intanste-te cu yubytu'(Daca ai)
Vb pe chat
Eventual, citeste o carte!
Fundaa?

| animeioana55 a răspuns:

Salut! Daca iti plac lucrurile amuzante iti pot da cateva idei:
-bataie cu apa;
-comedii;
-cheamati prietenii la tine, uitati-va la un film de groaza apoi ingrozestei toata noaptea;
-te poti distra cu cainele sau un alt animal daca ai;
-gateste o reteta de care nici nu ai auzit pana acum si du-o la parintii tai s-o guste, si apoi gust-o si tu;
etc...
C-am atat mi-a venit pe moment.Ciao! Sa te distrezi! happy