| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face sambata si duminica (nu pe afara ci in casa)? Funda + vot

Răspuns Câştigător
| Vladimir10 a răspuns:

Buna! Poti sa te uiti la niste filmulete haioase pe youtube, poti asculta muzica., sa te uiti la un film, sa citesti o carte... Norochappy

13 răspunsuri:
| DarkShina5566 a răspuns:

Filme multe,o carte interesanta, poti incerca sa gatesti ceva, asculta muzicawinking

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Nu te mai lua dupa altii care spun ca dau vot. poate sunt seniori.tu nu poti da voturi(esti junior)decat dupa ce devi senior.si ca sa iti raspund,chiar daca este frig,cel mai e bine e afara, in casa in afara de calculator si televizor nu ai ce face, e mai sanatos afara la aer.

| AndreitsSza a răspuns:

Pai poti sa stai pe Messenger sa vb cu prietenii tai, sa te uiti al tv,sa desenezi,sa citesti ceva,sa ascultimuzica, sa dansezi, sa te uiti la filme haiose sau la filme de groaza O_O etc. Succes! Funda? :*

| mrscry1 a răspuns:

Poti incerca sa joci diferite jocuri la pc unde cistigi bani fara sa depui...asta daca stii. daca te intereseaza id scridonconstantin

| AIRIUS a răspuns (pentru mrscry1):

Cum e cu jocurile astea de care vb? adica castigi bani,sau virtual? mai era cineva pe TPU,care se ruga cum sa faca sa castige la pariuri sportive,ca avea nevoie de ceva bani, atunci, detaliaza ne si noua!

| mrscry1 a răspuns (pentru AIRIUS):

Cistigi bani reali. dupa ce faci cont iti da 3.4.5 euro bonus de bun venit

| mrscry1 a răspuns:

Sint jocuri gen poker table bingo etc.

| Pumpkin a răspuns:

Sa-ti faci temele!

| Pumpkin a răspuns:

Sa-ti faci temele!

| Pumpkin a răspuns:

Fa-ti temele!

| mrscry1 a răspuns (pentru Pumpkin):

Am facut temule cu mult timp in urma

| anutza135 a răspuns:

Pai te poti uita la tv,poti face desene, poti face origami, etc

| Justmepisicuta a răspuns:

Http://www.dracusori.eu/kpe Te poti juca aici si castigi si premii :) telefoane, casti si altele... :) eu am luat locul 2 luna trecuta :d