| Decebalul a întrebat:

Ce pot sa fac ca dupa ce mananc usturoi sa nu imi miroasa gura urat?

Răspuns Câştigător
| Camelisa a răspuns:

NU are nici o legatura raspunsu lui angellswing= o prostie!
Mirosul neplacut vine din stomac NICIODATA din gura!
Ai putea sa bei lapte sau sa mananci patrunjel, putin cat sa poti mesteca.Tin sa te anunt ca mirosul nu o sa treaca cum te astepti, dar tot va fi mai bine.

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poţi să dai cu ce vrei, mirosul de usturoi nu dispare foarte uşor.Aşa că evită să-l foloseşti dacă ştii că ieşi.

| WhatMeanLove a răspuns:

Sa te speli pe dinti, nu intodeauna vine din stomac mirosul.

| alexs99 a răspuns:

Bea niste lapte si mananca patrunjel.

| KristalPop a răspuns:

Spală-te pe dinţi şi bea nişte lapte.

| angellswig a răspuns:

Poti sa te speli pe dinti sau daca nu esti acasa inarmeza-te intotdeauna cu guma de mestecat!

| delco25 a răspuns:

Sa te speli pe dinti si dupa aceea sa mesteci o guma, incerca!

| dki a răspuns:

Mesteca si tu o gumalaughing

Întrebări recente