| raduciuplea a întrebat:

Ce sa mananc ca sa nu imi mai miroasa gura a usturoi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu minca niciun fel de mancare sau hrana sa nu se mai uite asa de insistent amantul la o femeie cam frumoasa.

6 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Ceapa happy

cristian
| cristian a răspuns:

Cand prepari mujdeiul poti folosi ceva ulei si otet de mere sau lamaie.
Daca mancati toti din casa nu se mai simte mirosul.
Mesteca cateva boabe de cafea.

mlm
| mlm a răspuns:

Chiar daca mananci usturoi, poti bea linistit dupa aia o cana cu lapte, vei observa ca nu iti mai miroase gura asa tare, apoi spala-te pe dinti cu pasta, incercand sa perii si limba, la interval de 30 minute mai bea o cana de lapte; Vei vedea ca mirosul dispare.Succes.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Rontai niste boabe de cafea, si niste patrunjel, apoi, ceva din gama menta, si mai clatesti si cu apa de gura, daca mergi la fetite, si vrei sa fii sigur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mujdeiul il faci asa: freci usturoiul pisat cu cateva linguri de ulei, pui 1 lingura de apa, citeva picaturi de lamaie (dupa gust, dar sa se simta), sare, si o legaturica de frunze de patrunjel tocate marunt. nu o sa mai mirosi.

| killzor a răspuns:

Am avut si eu problema asta. M-am dus la farmacie si mi s-a recomandat o guma pe baza de clitoris. E ceva gen Orbit Clean dar mult mai performanta. tongue O gasesti numai la anumite farmacii asa ca eu zic sa te apuci de intrebat. Daca mai intereseaza pe cineva pot sa ma gandesc si sa va spun cum ii zice. happy