| HelpingHands a întrebat:

Ce poti sa faci sa te destinzi un pic cu ajutorul unui calculator. Am stat toata ziua cu ochii in monitor si voiam sa ii relaxez si sa ma relaxez.

Răspuns Câştigător
| Jasonn99 a răspuns:

Recomand o biblioteca on-line
http://carti-online-gratis.blogspot.ro/p/carti-online.html
Spor!

3 răspunsuri:
| ceaiuldetei a răspuns:

Și tu vrei să te relaxezi tot în fața monitorului (adică tot acolo unde ai obosit)?

Ia o pauză. Ieși pe afară.

| Codrut_Alexandru_1999 a răspuns:

Cititul este una din cele mai bune alegeri, dar daca nu va place si vreti sa stati tot cu ochi in monitor cumparati-va o foloe protectoare ochilor si dati luminozitatea pe minim