| AnonimaCuSentimente a întrebat:

Cum sa ma relaxez stiind ca am fost plecata toata ziua?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti cumperi un fotoliu mai comod si te pui in el in fata pc-ului sa vezi un film online sau un scaun de masina din fata daca poti sa faci rost il prinzi cu niste suruburi si il lasi putin pe spate sa vezi ce bine e.

| Alyra a răspuns:

Fă o baie cu multă spună, bea un ceai de tei cu nişte biscuiţi, aşează-te în pat şi puneţi o pernă şi sub picior(mai bine pune 2) şi ascultă nişte muzică de relaxare http://www.radiourionline.ro/radio-muzica-relaxare-6.html.
Succes!

| BeByX_2341 a răspuns:

Stai in pat si dormi.