| deuceD a întrebat:

Ce preocupari poti sa ai in timp ce esti de serviciu pe scoala-singur-6 ore? M-am gandit sa ma uit la o comedie pe telefon, sa desenez, sa imi copiiez lectiile. Alte ideei?

Răspuns Câştigător
| BETTYNA a răspuns:

Buna! ideile tale sunt foarte bune, poti face foarte multe stand pe un scaun in liniste :
- poti sa si inveti,
- sa citesti o carte care-ti place si nu ai timp sa o citesti acasa happy
-sa te joci pe telefon
-sa iti faci temele
-sa asculti muzica eventual cu castile laughing
-sa vorbesti prin mesaje...
pa pa!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Tot de pe telefon, te poți uita pe blogurile Lecturi povestite pe scurt și Lecturi scolare, ba chiar și pe Zinnaida. O să-ți placă și îți vor fi și de folos la școală!