| crisbebe a întrebat:

Ce profil vi se pare mai de viitor: stiinte sociale,turism, economic.
Ideea e ca nu prea imi place matematica si nu stiu daca m-as descurca pe tursim sau economic avand in vedere ca se da bacul la mate.
Astept pareri

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Daca nu-ti place matematica te poti orienta spre Stiinte sociale sau Filologie. Poti sa mergi la facultati precum Drept, Filologie, Jurnalism, Psihologie, Geografie-mi se pare ca si acolo au ceva legat de turism.

| Zoey112 a răspuns:

Eu cred ca stiinte sociale

| marktheshark a răspuns:

Iti recomand stiinte sociale, sigur te vei descurca

| tewutu a răspuns:

Stiinte sociale este cel mai bun pentru cei care nu se descurca la mate.