| NickyDragutza a întrebat:

Ce program trebuie sa instalez in lap ca sa iau melodii de pe youtoube? inainte aveam un program dar nu imi aduc aminte cum se numea ca mi-am restartat lap-ul si nu mai am aceleasi programe. dadeam pe link-ul ala de sus copy si apoi dadeam undeva in ferestrea care aparea cand apasam pe program si dadeam paste si asteptam sa se bage in lap melodia ......ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| AmandytaErhan a răspuns:

Poti sa intri online pe yputubeonlinevideoconverter.com si poti scoate video in orice format si in mp3 (melodie)

| Sihastrul a răspuns:

Pentru firefox, suplimentul downloadhelper, opera/chrome suplimentul youtubedownloader.
http://youtu.be/SjiYMMUZcww

| rutanklan a răspuns:

Youtube downloader happy simplu si eficient

| nouamm a răspuns:

Youtube downloader

| kissangel a răspuns:

Fremake Video Downloader...e foarte bun, eu acest program folosesc, e super...big grin