| BlueEyes11 a întrebat:

Hey :p cine ma poate ajuta si pe mine cu un program de micsorat marimea la melodii? Nu conteaza ca le face din stereo in mono nu ma deranjeaza optiunea mono. Am avut free aduio converter versiunea 1.1.2.51 (nu l'am instalat eu), am reformatat calculatorul si l'am luat dp net si nu pot sa il instalez (imi cere sa instalez mai intai. net framework ceva de genu si l'am luat apoi mai imi cere si alte programe si am lasat'o balta. nu imi aduc aminte sa fi avut programele astea inainte). Deci un alt program care sa micsoreze marimea melodiei? :d tanx

Răspuns Câştigător
| dabulino a răspuns:

Cel mai usor si simplu program pentru micsorat sau marit calitatea melodiilor, este Free Mp3 Wma Converter V1. 91

Daca vrei sa-l descarci :) http://www.koyotesoft.com/indexEn.html

4 răspunsuri:
| Raduu a răspuns:

Fii atent big grin. Eu folosesc FreeCorder4 si inregistrez cu el melodiile. pe youtube sau orice sursa in format mp3. Iar dimensiunile sunt cat durata melodieiwinking

| AddyTakaBlack a răspuns:

Sau puteai folosii mp3 knife cel mai bun

| Sch3la89 a răspuns:

Vand ponturi la aparate pret de criza mai multe informatii pe id : Cevasecret2012

| BlueEyes11 explică:

Hey multumesc pentru FreeCorder4. Eu caut un program care sa micsoreze marimea melodiei. Programul ala care l'am avut Free Audio Converter asta facea. Melodia avea size 6 mb si el o facea de aproximativ 3 mb...deci cine ma poate ajuta cu un astfel de program? big grin