| Iulian_Geani_1998 a întrebat:

Daca stiti provocari amuzante lasati-le aicea?

3 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Iti zic eu cateva:
-Bea cola cu mentosane.(Fantana arteziana in gura)
-Ia otet si bea cu sare.(Iakkks)
-Arunca-ti caietele de pe geam si apoi du-te dupa ele.(Plictisealalaughing )
-Fa ca indienii in timp ce fugi in jurul unei banci/unui leagan.(In parc)
-Opreste un om pe strada si spune-i ca esti de la spitalul de nebuni, si sa te duca inapoi la spital ca tii frica(am incercat eu, ii fain sa fii cu cineva, mori de ras)
-Sa te uiti toata ora la un profesor(frumos, urat, cum vrei tu, dar toata ora)
-Sa lipesti capacul de la wc noaptea(sa nu intri dimineata in baie, vei avea o reactie terminata in voma)
Cam atat mi-o venit big grin

| al9264 a răspuns:

Umple un castron cu apa, roaga un amic sa tina un toiag in mana si tu urca-te pe scaun si pune castronul plin cu gura catre tavan si pune-l pe amic sa tina castronul acolo (nu va avea de ales)

| Loryanna a răspuns:

Plimbati prieteni cu o lesa prin parc/oras; du-te la un om pe strada si pune-i o lesa de gat si dupa ce urla la tine spune-i ca l-ai confundat cu un catel