| raincolours a întrebat:

Ce credeti despre accidentul de ieri, cu Serban Huidu?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy cred ca o mie de cuvinte, nu fac doua parale...conteaza sa mai comentam? nu cred, ce este de comentat, e faptul ca 3 fam sunt in doliu, iar fam Huidu, trece prin cosmarul vietii sale, cred ca accidentul lui pe partie a fost minor, cu ce a facut acum...e bine totusi ca copii lui nu au patit mai nimic, dar prin ce trece el acum, cu siguranta ca nu va uita toata viata lui, daca va mai fi in stare sa ajunga sa judece normal... fereasca Dumnezeu de asa necazuristraight facestraight face

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e viata omului, in cel mai rau caz va ispasi 5 ani dupa gratii.

Apache
| Apache a răspuns:

Se putea intampla oricui...un accident e un accident fie ca vinovatul e o persoana publica sau nu!
. acum a gresit si trebuie sa plateasca

| raincolours explică:

Eu una, cred ca a avut un mare ghinion, si cred ca nu e usor sa treci prin asa ceva (chiar daca e vinovat). Nu doresc asta nimanui...