| R_8074 a întrebat:

Ce regiune a lumii ati vizitat. o si v. a placut cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| mannu a răspuns:

Am vizitat foarte multe regiunithinking mare parte din europa, mexico, peru, usa, egipt chiar si china si algeria. fiecare are ceva aparte straight face nu pot spune ca e o regiune care mi-a placut mai mult decat alta straight face

1 răspuns:
| Anahiteamo a răspuns:

Eu am fost pana in Franta pe Coasta De AzUR. a fost foarte frumos. am fost si prin Italia(genova, finale ligure)
Nu am fost pe alte continente. dar aproape toate zonele lumii, mai putin Romania sunt fantastice. As vrea sa merg in asia, america, africa, in alte parti ale europei, australiabatting eyelashes.