| موسيقى a întrebat:

Unde ati fost in lume? Ce ati vizitat. V-a placut?

Răspuns Câştigător
| TeoooStefan a răspuns:

Am fost de vreo 4-5 ori in Italia. Am vazut tot Venetia, Roma etc.Am mai fost in Grecia si in Bulgaria de 2 ori, in Austria, Spania, Franta si ne-am oprit putin in Germania.

3 răspunsuri:
| Merrycriss a răspuns:

Am fost intr un sigur loc Tunisia si a fost extraordinar de frumos nisipul de acolo e fin si auriu apa e limpede de iti vezi si pestii, mancarea e foarte buna si cel mai mult mi a placut plimbarea cu camila si inca ceva aurul e chiar ieftin.

| E7103385 a răspuns:

Salut.Am fost in Crimeea(Ucraina)de 4 ori.Conditii proaste, pret mare si natura impresionanta, si in Kiev; Italia -Trieste si Venetia.Slovenia - pesterile Postojna,Ljubljana, Bled etc.; Romania - Bran, Brasov, Bucuresti, Valea Dornei, Sinaia etc.; Austria - Viena, Klagenfurt; Bulgaria - Sozopol, Nessebar, Sfantul Constantin si Elena; Danemarca -Copenhaga; Rusia-Moscova si Sankt Petersburg; Lituania; Letonia; Estonia; Spania - Madrid; Germania-am facut un tur prin toata tara; Polonia; Republica Ceha; Liban- Beirut.

| yellowbubbles a răspuns:

Italia,Georgia,Ucraina,Bulgaria,Republica Moldova, Franta si Lituania.Cel mai mult mi-a placut in Italia (: