| Cortex a întrebat:

Ce remediu stiti impotriva punctelor negre? ma dispera am multe pe nas si vreau sa scap de ele.

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Am auzit ca daca te speli cu bicarbonat (serios, asta nu e o gluma) punctele negre dispar.

| mnia a răspuns:

Sunt multumita de clearskin blackhead clearing daily cleanser, de la prima utilizare am observat cat de bine mi-a curatat fata de punctele negre enervante si total inestetice.

| Rallucadela a răspuns:

Eu folosesc saptamanal un plasture pe care-l aplic pe nasuc big grin. Si dispar imd am fost socata n-am crezut ca acest plasture chiar functioneaza. Intreaba la farmacie detalii cum se num si cumpara-l este foarte eficient. Pupicei big grin

| nevermint a răspuns:

Punctele negre apar de la praf si ten gras, foloseste si tu o crema de regenerare si te speli mai des pe fata decat de obicei.

| stefygirl a răspuns:

Pai exista o gramada de metode de a scapa de punctele negre eu folosesc Gel pentru curatarea punctelor negre Blackhead Clearing Cleanser de la clean&clean in combinatie cu gel exfoliant pentru puncte negre Blackhead Clearing Daily Scrub tot de la Clean&Clean si sunt foarte multumita dar poti sa folosesti si benzile speciale pentru nas care se gasesc la supermarket-uri am auzit cas bunehappy