| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Ce sa aleg? Consola Wii sau psp? happy

8 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Consola Wii [funda]

Răspuns utilizator avertizat
| Castorul a răspuns:

Depinde ce vrei: Wii a inceput sa aiba jocuri misto, si daca iti place ideea de a da din maini si a te agita ceva mai mult cand joci atunci, du-te spre Wii.
Daca vrei sa ai pe ce te juca o gramada de jocuri, multe dintre ele foarte misto, atunci cand esti plecat undeva sau esti pe drum, atunci merita sa iti iei un PSP. Singurul dezavantaj este ecranul mic, insa imaginea e foarte clara.
Deci pana la urma, decizia e a tawinking

| robert123 a răspuns:

PSP e mai tare decat wii indiferent de ce spun alti eu am psp si un prieten de al meu are wii si crede-ma ca ii place mai mult psp si are si de ce adica gandeste-te si la faza asta pleci undeva cu trenul.si te plictisesti scoti wii si te joci? nu scoti psp iti pui jocul preferat si timpul trece repedebig grin si inca ceva daca iti iei wii banuiesc ca ai o plasma mare nu? daca te joci pe televizoarele alea bebeco mai bine nu iti mai iei

| saidkique a răspuns:

PSP, fiindca il poti lua cu tine peste tot. Desigur, ca detinator al unui Wii, ti-las recomanda, dar daca ar fi sa fie Wii black, daca PSP-ul e model mai nou sau ultimul, ia-l.

| Cezar2189 a răspuns:

Am amandoua consolele,daca vrei ceva cu o grafica geniala si cu miscare, alegi consola wii,daca vrei una de actiune si sport(gen fotbal, baschet) alegi PSP, eu pe PSP am God Of War Chains Of Olympus si GOW Ghost of Sparta au o grafica geniala... oriqm te sfatuiesc sa alegi consola wiibig grin fundita?big grin

| fredy_4678 a răspuns:

Wii

| LoveBeiiBii a răspuns:

Pai clar. Alege Consola Wii.E mai superwinking.
:*