| valentin233 a întrebat:

Ce sa aleg intre Academia Tehnica Militara si Facultatea de Geodezie ( sau CCIA / CFDF, din cadrul UTCB )?
Care este mai usoara?
Unde se castiga mai multi bani dupa absolvire?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| JoulieT a răspuns:

Hei, ai intrat pana la urma la Academie? Daca da, am si eu cateva intrebari legate de admitere big grin

| Anonomius a răspuns:

Eu ti-as propune academia tehnica militara.ai conditii foarte bune la acea academie si castigi destul de mult.chiar si cand vei fii la pensie o sa ai pensia mare.MA BUCUR CA TE-AM AJUTAThappy, Funda?