| Villy0po a întrebat:

Ce sa fac ca sa invat sa nu-mi mai pese ce spune lumea?

7 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Este foarte simplu si eu am fost la fel mereu imi pasa de cei din jurul meu pentru ca spuneau uita`te la asta e slaba sau uita`te la asta e fraiera.Dar sti ce daca tu crezi in tine si sti ce poti dovedeste`le si uita`te in jurul tau sunt oameni mult mai fraieri sau mai urati sau mai stiu eu cum in momentul cand ii auzi ca vorbesc despre tine scoate`ti oglinda uita`te in ea si aduti aminte ca cel imi important lucru este ceea ce vezi in ea pentru ca este important sa iti placa ce veziwinking

| campanario a răspuns:

Nimic, daca esti simtit, mereu iti v'a pasa.Trebuie sa inveti sa nu te intereseze de ce zice lumea, si atat. Mai mult nu poti. happy

| JustSimple a răspuns:

Mai intai nu mai comentezi pe altii si apoi mai vb.

| iulia_9095 a răspuns:

Trebuie sa devi mai nepasator,nu o sa rezisti in lume daca esti sensibil,oamenii sunt egoisti si rai,daca nu iti vei impune sa devi nepasator cu oamenii (nu cu toti) o sa iti fie foarte rau si asta si vor,trebuie sa lupti, nu-ti va fi usor sa te schimbi, dar ala alternativa(din pacate)nu mai exista! mult succes!

| iuliapintea a răspuns:

Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail iulia_la@yahoo.com .Nu uitati sa scrieti la subiect cuvantul "LUCRU" . Aceasta este sansa ta. Iti ofer sansa sa castigi sume substantiale de bani din confortul casei tale. Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti mail-uri petrecandu-ti 2 -3 ore pe zi in fata calculatorului. cu cat muncesti mai mult cu atat castigul va fi mai mare. 100-300$/ SAPTAMANA. pentru detalii trimite un e-mail cu textul job la adresa iulia_la@yahoo.com

| Adryann59 a răspuns:

Pai in primul rand nu da atentie si gandeste-te ca spun despre ei acele lucruri si fi mereu cu fruntea sus. incearca sa nu le dai atentie