| XByancaElenaX a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc?big grin fara sa ma joc cu sora mea (ea nu se joacA)am un caine beagle si ...ma joc cu el stau pe calc dar tot plict e laughingce sa fAc? funda:&:&:&:*nu treceti peste raspuns va rog sunt in criza de plictiseala(boala plictisologemie)aveti grija

Răspuns Câştigător
| midiots a răspuns:

Si eu am unele momente din asteasad. Dar tu ai caine nu? scoate-l la plimbare!

1 răspuns:
| costin1306 a răspuns:

Pai mergi pe afara plimbate, nici cativa prieteni nu ar strica sa ti faci...

Întrebări recente