| sharpeyhanna a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| adr1an0 a răspuns:

Te joci Football Manager 2009 happy

194 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te iei de fund si sa sari in sus laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, joaca luxor stai pe chat nu stu...si cu privire la raspunsul dat de adr1an0...de ce crezi ca o fata ar vrea sa joace fotbal? sau in fineh daca ii place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te joc pes2010:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma plictisesc dar cred cA am sa citesc o carte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fim seriosi...cred ca atunci cand esti plictisit(a) nu prea poti face mai nimic. Logic sunt multe lucruri de facut pe lume si logic ca iti trec prin cap dar eu una cand sunt plictisita ma gandesc la toate da nu am chef de nic una. Cam asta inseamna sa te plictisesti! Nu ai chef de nimic! Eu una asta cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la munca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te plimbi cu cainele sau ii faci o baie cand este cald

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colorezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prima data cand ma plictisesc (pedepsita) in ultimele luni, nu stiu ce sa fac pe acasa. Aveti vreo idee?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa faci cand te plictisesti pentru ca si eu trec prin aceasta situatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit de fiecare data cand ma plictisesc pe situl asta: www.pufosi.org!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa desenezi sau sa canti karaoke. Spala catelul sau daca nu ai unul, pe al vecinilor sau cumpara unul. Du-te in parc si da de mancare pasarilor...Sunt multe de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa lego e interesant incearca ca inventezi tu ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stay si continui sa te plictisesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te machezi si iti faci poze...sh te imbraci dupa aia inveti sa mergi pentru modeling...tot cu carti pe cap se face,
iti intra in cap fara sa le citestiwinkingwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ***laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iesi afara sa ajuti pe cineva, sa mergi la biserica, sa te inscrii la o organizatie umanitara. Dupa nimic si poza cred ca esti fata, deci poti sa mai si faci curatenie, sa calci, sa te ocupi de casa.La mine functioneaza lucrurile astea si chiar imi dau o stare de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu e o idee prea buna sa te joci al calculator pentru ca oricum te plictisesti.de exemplu citeste ceva net, glume, bancuri niciodata carti...askulta muzicaa in timp ce faci ceva pe net sau(nu credam ca voi spune asta)fa ceva la mate ca sa treaca timpul.ma rog daca nu.iesi cu prieteni, sau ceva interactivlaughingSigned:Andrei G.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu as face prajituri tot timpul daca as stii bine nu sunt prea mare dar cand voi creste numai prajituri voi face cred sa citesti sa te duci cuy prietenii prin parc sa inoti si multe alte lucruri interesante!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca pare stresant dar cel mai bine este sa faci curat prin casa pe mine asta ma relaxeaza... (din partea unui buzoian) Dunhillboy53@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti plac jocurile medivale fa-ti cont pe metin2 sau 4story si joacate toata ziua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti plac jocurile medivale fati cont pe metin2 sau 4story si joacate toata ziua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunama pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci curatenie daca vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu am pentru ca si eu ma intreb:Ce sa fac cand ma plictisesc?'