| sharpeyhanna a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| adr1an0 a răspuns:

Te joci Football Manager 2009 happy

194 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luati presurile din masina si spalatile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dracul sa faci...freaca menta un pic si gatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io cant ma plictisesc faci lapisora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer.nu stiu.si eu ma plictycrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei cand ma plictisesc mananc ceva de vanilie ma face sa scap de griji

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult beautiful dirty rich de lady gaga ma face sa ma simt mai bine... Daddy I'm so sorry, I'm so s-s-sorry yeah
We just like to party, like to p-p-party yeah
BANG BANG!winkingwinkingsau fredonez daca sunt singura acasa...nu-mi place sa cant in public desi am oarecare voce...BANG BANG!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine... cautati un hobby uni au "fantomele" alti "lucru manual" sunt multe mie e exemplu imi plc sa cant la ghitara
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa citesti o carte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te duci la viceu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acm cum incepe scoala poti sa iti faci curatenie prin sertare sau poti sa inventezi un cantec, un joc sau orice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sati cauti un prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani aveti voi?

| Andr3yCzz a răspuns:

Intru Pe http://salut-pa.blogspot.com si ma distrez acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pre stiu :citesti o carte sau iesi pe afara faci treaba de exemplu curat in camera sau in baiie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai sincer cand n-am ce face si ma plictisesc ma plimb cu audi a lu varamiu dar tu neavand masina sau permis presupun ia-ti un capsator si nise capse si fa chesti din hartie aproro cine vrea gta mamaia sa ia id asta heroesheroes21 da sal scrieti cum trebuie si vil dau eu pe mess ("ok)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa invetzi sau daca nu vrei sa inveti fa-ti si uh o pr cu care sa iesi toata ziulica. scuze dar unele persoane sunt nesimtite care au dau comentarii( auzi sa faci amor cu primul baiat care iti iese in cale laughing rolling on the floor)te pup sper sa nu te plictisesti ( andreea 12 ani )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te uiti toata ziua la filme XXX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te joci metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai caul la perete!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te la ce iti place tie cel mai mult si cauta pe net...afla mai mult... distreazate practicand hobby-urile talewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu ma pliztisesc cauta un joc misto ca de exemplu metin2uk.descarcal si fa-ti cont! eu joc! e cool!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa compui povesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cand ma plictisesc faca :
1. probez haine
2 stau cu ochi pe situl dresslikemiley. com
3 cauti ceva plictisitor pe net si apoi dai de alte situri cool si o sa vezi ca nu te mai plictisesti
a si daca vrei id meu e the_full_muzic... pup dolce si astept add :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sport mergi cu prieten la un sun etc etc tec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici io nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nic eu nu stiu ce s faclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te plikti mergi la cumparaturi sau punete si dormi sau cel mai bine iesi la suc cu prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa intri pe chat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa asculti muzica sa te joci pe calculator sa citescti sa scrii sa inumeri pana la 100 sa te plimbi pe bicicleta sa te plimbi mult lucruri