| sharpeyhanna a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| adr1an0 a răspuns:

Te joci Football Manager 2009 happy

194 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Pai poti face multe, sa citesti de exemplu, sa incerci lucruri care nu le-ai mai facut pina acum.Succes si spor la ceea ce vei face.

cristian
| cristian a răspuns:

Te apuci de fund si sari in sus.
Pa cuvant daca altceva nu-ti gasesti sau nu stii sa faci.

| DenissaDeea a răspuns:

Citesti, poti face prajituri, asculti muzica, te plimbi iti faci preocupari care nu le faci de obicei etc.

| daηă a răspuns:

Asta chiar ca nu stiucrying

| Flaviius87 a răspuns:

Poti citi ganduri ale unor oameni...pe ale mele le gasesti aici: http://trebuie-sa-asculti.blogspot.com/

| Flaviius87 a răspuns:

Uite aici ce sa faci cand te plictisesti...:
http://trebuie-sa-asculti.blogspot.com/2011/06/ma-plictisesc-ce-sa-fac.html

gasesti pe acest blog multe chestii faine!

| Flaviius87 a răspuns:

Când te plictisesti citesti aici ce sa faci:
http://trebuie-sa-asculti.blogspot.com/2011/06/ma-plictisesc-ce-sa-fac.html
gasesti de asemenea multe chestii interesante!

| Flaviius87 a răspuns:

Citesti un blog interesant! :>
http://trebuie-sa-asculti.blogspot.com/

| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Ai o sumedenie de lucruri de facut happy adica uite cateva idei care te pot ajuta :

1. iesi cu prietenii
2.citesti
3.desenezi big grin
4.te uiti la tv
5. te plimbi cu bicicletaa, rolele, ce ai tu
6.te gandesti la un nou look tongue
7. faci topuri ( nu de inghetata laughing... a celor mai frumi haine, haioase colege... )
8.fa proiecte amuzante
9.stai pe mess cu prietenii ...etc... :*

| Andr3yCzz a răspuns:

Intru Pe http://salut-pa.blogspot.com si ma distrez acolo

| ADRIANA_1393 a răspuns:

Pai incearca si tu lucruri noi cum ar fi sportul eu iti recomand voolley sau orcare sport care iti place decat sa stai acasa si sa stai toata ziua pe yahoo si chesti dasteaalaughing)

| SkRiLlExME a răspuns:

Nici eu nu-s am mana rupta ce sa fac sa sar cu ea asta e distractia pe moment laughing

| petru a răspuns:

CITESTE, nu numai ca nu te vei mai plictisi, dar vei si castiga mult!
petru b./Cluj

| cossmy a răspuns:

Pai, ai putea sa chemi niste prieteni pe la tine si sa dai un chef.Asta sigur nu ar mai fi plictisitor si daca nu ai bani, le zici sa vina si eu cu cate-un suc, contra plata...winking

| tpuguru a răspuns:

Eu cand ma plictisesc de obicei ori incerc sa ma uit pe internet la teste, jocuri, glume, etc...sau dupa cateva minute imi distrage ceva atentia si nu ma mai plictisesc.

| Florin_Eduard_1994_gzWK a răspuns (pentru tpuguru):

Ba cumetre
1. sugi pu.la
2. ma iei de pu.la si ma treci strada

| sharpeyhanna explică:

Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ba sincer te uiti la masini tunate pe computer sau orce poze sau daca e soare afara isi si te joci daca vrei intra pe you tube si scrie arta origami si faci diferite chesti din hartie tot ce vrei sau uitate la tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma plictisesc... zi-mi si mie c sa fac...|-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiiu:O:O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mergi si sa faci nebunii cu gasca ta
De exemplu azi mi-am creat o gasca si se numeste GASCA ELECTRO-PERVERSA si face-m lucruri traznite incercati sa faceti orice daca aveti o gasca amuzanta faceti lucruri traznite si lasati invatatul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te joc pe calcualator daca ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te joci la calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu si eu as vrea informatii pur si simplu nu fac nimic aproape toata ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesti o carte buna, te duci pe afara, te joci pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal eu nu ma plicti nici o data pentru ca merg la multe sporturi cum ar fi basket vollei inot fotbal hambal si am fost in toata facanta in turnee si in concediu iarna schiez si patinez si fac scheme cu snowbordul in timpul scolii invat asc muzic ies cu prieteni la pizza la un suc asa mai departe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei tu sa faci sa nu te plictisesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci sex toata ziulika

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici eu nu stiu ce sa fac cand ma plictisesc. serios nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te plictisesti mergi cu yubytul la club