| sharpeyhanna a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| adr1an0 a răspuns:

Te joci Football Manager 2009 happy

194 răspunsuri:
| Prototyp a răspuns:

Pai joci un fodbal descarci un joc nou te mai plimbi prin oras.sau... suni pe cineva si faci misto

| corina_5530 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic mai ca ia putea sa faci ca si eu m-am cam plictisit de exemlu iti dau cateva exemple sa citesti sa asculti muzica sa iesi fara sa intri pe mess sa te joci pe calculator sau sa inviti o prietena la tine sau sa te duci la o prietene:*:* sper ca te-am ajutat si eu macar un pic acolobig grin

| zenikatia a răspuns:

Daca te plictisesti poti merge la mall.

| annnnnnnnnnnna a răspuns:

Citesti, te joki ceva faci ce nu faci de obicei

| badryano a răspuns:

Dormi

| madalina_2195 a răspuns:

Nu prea stiu... si eu sunt in aceeasi situatie

| Viorica_3516 a răspuns:

Faci niste clatite cu spanak :X

| alexandracristina a răspuns:

Ia-ti un animal de casa sa te joci cu el! eu am o pisica si un caine. eu nu ma plictsesc ca ma joc cu ei sau pe caine il dresez! sau poti citi o carte interessanta daca iti place sa citesti! mie numi plece sa citesc asa ca ma juc cu animalele!

| Coralino a răspuns:

Intra pe mess, joacate pe internet -scrie friv

| mark a răspuns:

Cand te plictisesti inceraca sa faci ceva ce nu ai mai facut sau sa te plictisesti mai tare pana cand iti trece plictiseala!

| tudosediana59 a răspuns:

Canti. Pentru ca esti Hannah Montana

| TheQueen_1352 a răspuns:

Poi... Poti sa te uiti pe YOUTUBE, la America funniest home video, Este cu americani care cad ( faze amuzante )... Sunt foarte multe clipuri. Sau poti sa chemi niste prieteni la tine acasa si sa va jucati. (Poti sa te duci cu niste prieteni si sa iti enervezi vecinii, este foarte amuzant laughing. Sper ca te-am ajutat!

| Nadia_8806 a răspuns:

Dansezi...

| matraxx a răspuns:

Ce faci cant te paraseste persoana care o iubesti?
\