| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac cu prietenii sa ma distrez am ramas pur si simplu in pana de idei nu avem nici cea mai mica idee cum sa mai radem si sa facem ceva distractiv am nevoie de pareri?

2 răspunsuri:
| gabriella_1970 a răspuns:

Băteţi-vă cu apă (nici nu ştii cât de amuzant poate fii ), jucaţi cărţi, gătiţi, organizaţi petreceri, îngrijiţi animale, ieşiţi cu bicicletele, rolele, faceţi avioane din hârtie, dansaţi, spuneţi bancuri, mergeţi la pădure, ştrand, mâncaţi îngheţată. Sper că ţi-am fost de ajutor!

| 9999azucena9999 a răspuns:

Daca ai multi prieteni nu pot sa cred ca ati ramas in pana de idei. Ele trebuie sa vina spontan, oricum va puteti duce la iarba verde, faceti un gartar, jucati carti, sau organizati o seara ed karaoke si sa vezi cum o sa va amuzati.