| Hori98 a întrebat:

Salut,
As vrea sa va intreb ce as putea face distractiv si creativ in timpul care a mai ramas pana incepe scoala.M-am cam saturat sa stau toata ziua pe skype cu prietenii de la bloc.Ei nu prea mai iasa pe afara, stau toata ziua pe pc. Oare ar trebui sa imi mai fac niste prieteni noi cu care sa ma distrez.
Va rog sa imi dati iste idei pentru a face ceva distractiv si creativ vara asta.

Răspuns Câştigător
| ceaiuldetei a răspuns:

Ai putea să înveți lucruri noi. Gândește-te ce anume te-ar interesa. Fă-ți o listă. Notează tot ce îți vine în cap pe o bucată de hârtie și pe urmă alege.

Dacă deja știi ce anume te-ar interesa, dar ai nevoie de ajutor, mergi și înscrie-te la niște cursuri.

Poți să alegi ce vrei tu. Eu ți-aș recomanda un instrument muzical. Sau pictură. Sau fotografie.

Eu nu sunt tu, deci nu știu ce anume ți s-ar potrivi. Depinde de ce anume iubești.

Sunt oameni care iubesc matematica, sunt oameni care iubesc muzica, sunt oameni care le iubesc pe ambele și așa mai departe. Nu trebuie să ai neapărat prieteni ca să te distrezi sau ca să faci ceva creativ. Succes.

5 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Invata depanare electronica.
Fa-ti singur montaje semiautomate.
Gasesti tutoriale pe elforum.

ai putea sa iti faci singur supraveghere audio video cu camere web si un pc.

elforum.ro

| Hori98 explică (pentru grab):

Interesant.
Multumesc mult.

| Ajutatorool a răspuns:

Ai prieteni anosti imi pare rau sa spun sad Stati in acelasi bloc si stati pe skype?

| zTonia a răspuns:

Cauta pe youtube: how to make dreamcatcher

| PurpleAddict a răspuns:

Sugestie: creion + coala + imaginatie? happy
Eu una ador sa desenez... imi omor mai tot timpul desenand ce imi trece prin minte, ce visez, ce vad... big grin