| Micutulpetrevlad a întrebat:

Ce sa fac in timpul liber cand nu pot intra la calculator si sa stau si acasa happy va rog nu stiu nimic si ma plictisesc si nu spuneti " Invita un prieten la tine" ca nu invit pe nimeni vreau sa fac ceva singur si rapid usor happy

Dau funda pentru cel cu raspuns bun

Pa

Răspuns Câştigător
| dianaaaaax a răspuns:

Păi, încearcă să dezlegi rebusuri, te poţi uita la un film, la televizor, poţi citi o carte, îţi poţi face teme, poze, udă florile, încearcă să faci o prăjitură şi vezi ce îţi iesă[ai grijă să nu dai foc la casălaughing]. Găseşti ce să faci.
Pa-pa!

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste carti, nu te vei mai plictisi niciodata

| Ashadow a răspuns:

Asculti muzica, dormi, lenevesti, daca e mai faci ceva ordine, te uiti la un film ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Citeşti o carte, vizionezi un film interesant, faci curăţenie, găseşti tu ceva.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lectura, lectura si iar lectura. Ajutor in gospodarie. Asa inveti si tu. Asta daca trebuie sa stai in casa.

| Weider a răspuns:

Sa ciesti o carte sau sa faci sport.

| OanaMada a răspuns:

Crezi ca nu a incercat?laughing

| Sadicalex a răspuns:

Ce raspuns inteligent laughing

| mario1988 a răspuns:

Fa o laba singur si rapid si nu te plictisesti pentru ca incerci sa descoperi mai intai unde ai jucaria si dupabig grin

| Micutulpetrevlad explică (pentru mario1988):

laughing ciudat raspuns laughing

| Micutulpetrevlad explică (pentru mario1988):

Si u de unde ai atata experienta? se vede ca ai incercat de asta imi siu recomanzii happy

| AlexAlexandruAlxx a răspuns:

Mai bine nu stai acasa entru ca primul pas este sa iesi din casa. Mie personal imi place sa ies cu bicicleta tu poate iesi cu rolele sau cu skatebordul.
Sau daca ti neaparat sa faci ceva in casa poti viziona un film care e pe DVD. Daca nu, fa sport chiar in casa adica niste flotari, genoflexiuni etc.
Cius happy