| Mihaita23 a întrebat:

Ce sa fac in timpul liber pe pc daca am 12 ani si imi plac jocurile online, dar nu si cele cu masini?

Răspuns Câştigător
| robby212 a răspuns:

Joaca grepolis, pe lumea ny! da-mi adresa prin mesaj privat, iti dau invitatie langa mine si te ajut sa cresti!

| robby212 a răspuns (pentru robby212):

Adresa de messenger.

| Mihaita23 explică (pentru robby212):

Am jucat foarte putin mai demult si m-am plictisit repede scuze.

| robby212 a răspuns (pentru Mihaita23):

Stiu, la inceput e plictisitor, dar cand incep cuceririle, sa vezi ca nu te mai desparti de el! daca nu vrei asta e...

11 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Joaca metin, asta fac toti laughing

| Mihaita23 explică (pentru xBya):

Joc deja da am stricat toti banii si m-am plictisit pe ziua de astazi laughing

| xBya a răspuns (pentru Mihaita23):

Ce metin? Ca stiu eu o gramada.

| Mihaita23 explică (pentru xBya):

Ro si vamos.

| strengaritzza a răspuns:

La 12 trebuie sa te ocupi de scoala, nu de jocuri.

| SasukeCS2 a răspuns:

Uite aici un joc online, nu e cu masini http://woi.perfectworld.com/

| newy0rkcity2000 a răspuns:

Lasa calculatoru.Iesi distreaza-te, combina-te, traieste viata, nu pierde timpu' cu un joc...nu-ti dormi viata.
winking

| iulyr a răspuns:

Eu iti spun sa lasi pc-ul si sa iesi afara cu prietenii, sa cunosti baieti, fete de varsta ta mai trz o sa iti fie de folos o sa socializezi foarte usor...