| Marian_Rodica_1984 a întrebat:

Ce sa fac in vacanta cu coleci happy?

Răspuns Câştigător
| emimari111 a răspuns:

Iti recomand sa mergi la un suc sau la o pita la mall, sa mergi cu bicicletele in parc, sa mergeti la cinema si sa va plimbati prin natura. FUNDA?!

8 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Puteti merge la cinema sa vizionati niste filme, sa va plimbati cu bicicleta/rolele sa facieti iesiri prin natura.

| JeffRider93 a răspuns:

Puteti merge la un suc, sau sa faceti farse la telefon smug

| FrateleAndrei a răspuns:

Orice numai sa va simţiţi bine. Puteti citi asculta muzica, etc.

| BloodAndBon3 a răspuns:

Puteti repeta limba romana, in special ceva la gramatica...

| Astella a răspuns:

Cu colegii? ...sau ce vrei sa spui?

| Marian_Rodica_1984 explică (pentru Astella):

Cu prieteni si scuze ca iti raspund cu o alta intrebare dar tu dupa ce ai terminat scoala, liceul, facultatea nu te-ai intalnit cu colegii
tai

| SteffiBaa a răspuns:

-pueti sa iesiti in parc
-sa va duceti la un suc
-un film
-sa faceti farse la telefon
-sa va plimbati prin tot orasul
-sa iesiti la o tura cu bicicletele
-sa faceti testul prieteniei(sa va puneti 10 intrebari unul altuia si cel care raspunde cel mai corect este un prieten adevarat)
-sa faceti o petrecere
Funda? :*