| YESname a întrebat:

Ce sa fac in vacanta de iarna?

sa stau acasa
sau sa merg la schi?

mersi!

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Să mergi la munte, bineînţeles, dacă ai bani.
Sau poţi chema prieteni la tine, să vă distraţi şi să petreceţi până dimineaţă, să te duci în club, să te uiţi la un film de groază cu prietenii, şi etc.
Pa, pa

8 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Daca nu esti hotarat, schiaza prin casa!

| Parker a răspuns:

Acasa cu familia.
Daca nu ai mai fost la schi, du-te

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Mergi la ski, ai timp sa stai acasa tot restul anului tongue Doar de aia e vacanta, sa te distrezi, sa umbli, sa cunosti, ai timp de stat si acasa apoi big grin

Pupici si distractie la skiwinking :*

| loricel a răspuns:

Du-te la schi.

| zalisa a răspuns:

Să mergi la ski, desigur =p~

| kitto a răspuns:

Decat sa stai in casa degeaba mai bine te duci si te distrezi tongue

| LoveGivesYouWings a răspuns:

La schiii prea tare...eu una asta as face...

| vampyre a răspuns:

Sa te inchizi in camera ca sa nu mai dea lumea de specimene ca tine pe aiciwinking si doamne fer´ peá´afarawinking
un sfat bunwinking urmeaza-l