| anonim_4396 a întrebat:

Cine asteapta foarte mult iarna? Dar vara?
Argumentati
Iarna-Imi place deoarece mereu ma joc cu prieteni pe afara chiar daca este fring. Mie imi place foarte iarna! Dar!
Vara-Imi place si vara deoarece abia astept sa am vacanta si sa stau acasa sau sa merg undeva...
? Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu-mi place iarna deloc! Din cauza ca este frig, zilele sunt scurte si eu sunt dependenta de soare! Cu toate ca schiez, patinez, nu-mi place! Primavara este anotimpul meu preferat.Nici vara nu-mi prea place din cauza ca este prea cald in ultimul timp.Vara este buna pentru vacanta! Si pentru haladuit pe munti si coclauri, pe unde este racoare!

| pwp a răspuns:

Iarna pentru ca e ziua mea, craciunul, zapadaaa
vara pentru ca e vacanta mare, strand, mareelove struck

| positivity a răspuns:

Buna.

Iarna - pentru ca atunci este ziua mea de nastere si ma pot juca cu zapada cea alba si pufoasa.

Vara - pentru ca atunci se sfarseste scoala, si vine Vacanta Marebig grin, pentru ca pot sa dorm mai mult dimineata, pentru ca nu mai mai duc la scoala.

Pa, pa.