| JoanJett a întrebat:

Ce sa fac in vacanta? Ma plictisesc GROAZNIC!

6 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Eu la fel ma plictisesc foarte tare,unica ocupatie e sa vorbesc pe skype cu o prietena... Poti sa vizionezi niste filme online(nu stiu ce categorie preferi asa ca nu iti pot recomanda),nu stiu ce fel de persoana esti, nu-ti cunosc hobby-urile, daca esti baiat si iti place te poti ocupa cu sportul, sa desenezi, sa te joci jocuri de logica, sa citesti...vara este plictisitor si din motivul ca ziua e prea soare si cald,trebuie sa stam doar in casa, si de aceea nu prea e interesant, dar plictiseste-te acum cit ai posibilitatea sa dormi cit vrei, cit ai posibilitatea sa faci ce vrei, cit esti liber, cit n-ai de facut teme.

| BlackheartQueen a răspuns:

Bucura-te ca nu ai examene :-W
Iesi cu pritenii, have funwinking

| devel a răspuns:

Salut, eu ti-as sugera sa iti iei un job, eu asta am sa fac, pe langa ca iti ocupi timpu mai faci si bani, bineinteles trebuie sa ai un si mp3 player si un playlist lung rau sau orice te face sa te simti mai bine

| Dragnea_Marius_1990 a răspuns:

Pai poti sa le spui parintilor sa mergeti la mare sau stai cu prietenii. funda?

| RequiemForDream a răspuns:

Copy/paste la un raspuns pe care l-am mai dat la intrebari asemanatoare:

Asculta muzica, uita-te la un film, citeste o carte, fa-ti temele, apuca-te si fa treaba prin casa (putin curat, spalat de vase, mancare, etc), cauta ceva ce iti place la tv, intra pe site-uri de jocuri, suna-ti cate un/o prieten/a, invita pe cineva sa iasa cu tine afara, etc. Sunt foarte multe optiuni, mai poti gasi si tu destule.

Sau: http://cesafacicandteplictisesti.blogspot.ro/