| selysol a întrebat:

ma plictisesc groaznic in vacanta. voi cu ce va omorati timpul

Răspuns Câştigător
| Bella20 a răspuns:

Si la mine e la felstraight face..Fie ca acum mai stau cu prietenele afara sh ma trecee timpul:*..Gasestee sh tu cv..interesant..citeste o carte interesanta..practica un sport..gasestee prieteni noi cu care sa stai cu eii sa te distrezi. dutee la bunici daca nu.hee hee..Sunt o gramada dea lucrurii..care le putem face.:*. Fundaa te rog:*..Multumesc..Sper ca te-am fost de ajutor.hee hee.

| selysol explică (pentru Bella20):

Mersi mult:*

| Bella20 a răspuns (pentru Bella20):

Multumesc de funda!:* >big grin

| selysol explică (pentru Bella20):

Cu placere:*

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Merg la sala dimineata, apoi stau la calculator, ies afara la 6 si stau pana seara apoi cand intru ma uit la tv, citesc o carte....Cateodata ma mai duc in mall, la cofetarie, la strand...propune-le prietenilor tai sa iesiti mai des..Sau daca familia ta vrea ati putea petrece o saptamana pe litoral tongue

| selysol explică (pentru pwp):

Mesrihee hee mi-ai dat idei bunehappy

Răspuns utilizator avertizat
| anytzza97 a răspuns:

Apuca-te de un sport! Ai multe avantaje : iti mentii sanatatea, cunosti persoane noi si te simti bine. Ps. inotul este cel mai bun in sezonul acesta!

Întrebări recente