| Meow a întrebat:

Ce sa fac? crying M-am plictisit in casa si vreau sa fac ceva interesant "outside". Cele mai bune idei Fundaa! :X

Răspuns Câştigător
| Mamboo a răspuns:

Depinde ce gusturi ai si ce iti place sa practici, eu de exemplu m-am relaxat putin la o plimbare cu bicicleta pe munte, nu stiu daca profiti de avantajul asta, dar nu strica indiferent de zona, o iesire cu prieteni la o terasa n-ar strica avand in vedere ca este weekend ..sau eu stiu ..convinge 2,3 amici sa se alature si du-te in vizita la prieteni mai indepartati pe care nu i-ai mai vizitat de mult timp. familie, etc! in primul rand evadeaza din casa ..asta e primul pas, ideile o sa-ti vina pe parcurs! o zi placuta sa ai,

13 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Ieşi cu prietenii afară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Fă treabă prin casă,fă-ţi curat în cameră, ieşi afară, plimbă-te cu prietenii, plimbă-te cu bicicleta, fă dragoste...glumesc!
Te pup!

| tr3ig a răspuns:

Fa sex big grinbig grinbig grin si o sa iti treaca plictisealabig grin

| Mamboo a răspuns (pentru tr3ig):

Sunt curios cum scapi tu de plictiseala avand in vedere perversitatea ta nu cred ca beneficiezi de o gaura in care sa-ti descarci tensiunea...

| tr3ig a răspuns:

Relaxarea se face in multe feluri. poti sa te duci cu prietenii la o bere/suc si sa stati de vorba si sa povestiti sau stiu eu ce alte lucruri, poti sa iti iei prietenii si sa te duci sa joci un tenis de picior/paleta/masa, sau un fotbal sau un volei sau orice alt joc. sau daca stai la curte si ai anumite pasiuni legate de tamplarie poti sa le folosesti. spre exemplu eu ma relaxez luand o bucata de lemn si facand ceva din ea. asta poti sa faci si tu daca te pasioneaza. acum spor la relaxare.

raspunsul este ca sa ii arat domnului mamboo ca stiu sa gandesc si sa dau si raspunsi cum trebuiewinking

| july00 a răspuns:

Doamne sunt o gramada de lucruri interesante, ..cu rolele,cu bicicleta,cu skateboardul,cu ce iti place tie,mergi la o plimbare,in parc,la o prajitura, la o pizza, uite daca ii vreme buna adunati-va mai multi, cumparati mici si cartofi, si ii faceti voi pe un gratar in aer liber ..creca asa v-ati distra, sunt o gramada de lucruri de facut!

| mariukka a răspuns:

Iesi la plimbare vorbeste cu prietenii fa fotosesii

| Mamboo a răspuns:

Unele activitati sunt comune, ideea era alta dar se pare ca tu nu ai prins firul intrebari, nu-i nici-o problema, cu ocazia asta mai primesti si tu niste informati... postandu-ti activitatile tale persoana respectiva decidea daca este ceva interesant din care sa se inspire sau nu, in schimb tu ai ales sa faci niste comentari cu tenta sexuala si lipsite de imaginatie ..grown up!

| tr3ig a răspuns (pentru Mamboo):

Ok hai sa iti arat ca sunt destul de marewinking

| Dyanaaa112 a răspuns:

Iesi afara, da-te cu rolele, bicicleta, iesi cu prietenele / prietenii la un suc.

| Lenutza1999 a răspuns:

Incearca sa iti planifici o iesire cu prietenii poate nu toti insa macar 2-3 care crezi tu ca vor face o atmosfera de neuitat....depinde de timp insa daca este unul frumos ia-ti bicicleta si mergi la o mica plimbari...

| Petriks a răspuns:

Iesi afara cu prieteni si faceti provocari cat mai iesite din comunhappy

Întrebări recente