| StefyDăă001 a întrebat:

happy
As dori urgent multe multe idei de nume pentru facebook ( mi-am pus si numele real,nu imi place :-s, si mi-am pus si porecla de la numele meu : stefaniabatting eyelashes ) si m-am plictisit.
Vreau ceva in genu : Bai DuDoo Ma,Snk.. sau mnah confused.. ceva mai taree b-), mai interesant thinking :X ( sa nu credeti ca sunt piti, nu sunt genuu `batting eyelashes ) Si heeei, scuzati categoria laughing) >:" ( sunt noua am vazut ca e cea mai accesata happy )
Va rog,la multe idei, dau FUNDAA + VOT :*!
See ya ^^.

3 răspunsuri:
| syd a răspuns:

Daca nu-ti place numele real, du-te schimbati-l in Bai DuDoo Ma. Ca o sa arate perfect cand o sa iti faci buletin.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Uite niste variante:
-Stefy Steff
-Steffy Bos$
-EuE TAREsteffy
-Steff Steffy
-Stefania punct; Steffy
Fara porecla, acum legat de animalul tau favorit:
-(Introdu aici animalul) (aici numele de botez)
De exemplu iti plac pisicile si numele de botez e Maria o sa fie:
-Pisicuta deMaria
Cam atat, dar in loc de animal numele sportului tau favorit sau al felului de mancare favorit, nu stiu.

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Stefania Stef, Stafaniaa Ba` puppy dog eyes, Stefania shii atat, Stef Ania, Stefanutsa` taa, Stefii Girl. nu stiu. puppy dog eyes combinatii din asteabatting eyelashes