| marya a întrebat:

Ce sa fac nu imi mai merge sunetul la boxe, boxele merg dar nu se aude sunetul. Ce e de facut. Dau fundita si folositor.

7 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Ai dezinstalat driverul audio. Cauti CD-urile PC-ului si cauti driverul audio intr-un folder Sound

| bLoOd_8500 a răspuns:

Asigura-te ca ai bagat mufa bine in spate la unitate happy

| deeuh a răspuns:

Ciao. acelasi lucru l-am patsit si eu.

Trebuie sa-ti reinstalezi windows-ul. daca nu stii. il duci undeva. din cauza ca pc uste ff inkrkt placa video nu my functioneazabig grin.

sper ca te-am ajutat

:*:*pupiciwinking

| rbby a răspuns:

Instaleaza din nou driverul de sunet. daca tot nu merge instaleaza windowsul din nou

| Smecheru27 a răspuns:

Ba si eu am patit tot asta nu stiu ce sa fac

| KpE a răspuns:

Fi mai explicita te rog! Boxele sunt bagate la pc? la combina? daca sunt bagate la pc... e posibil sa fie virusat sau ai sters din greseala driver ul de la sunet. reinstaleazal sau formateaza pc"ul tongue poate e arsa. nu cred ca te poate ajuta cineva concret big grin intrebarea este prea superficiala... te :*

| Username_5752 a răspuns:

Daca bozele merg inseamna ca ti s a ars placa de sunet. Incearca sa dezinstalezi si sa reinstalezi softul si daca nu merge nici atunci te duci la magazin, cumperi o placa de sunet, desfaci calcu si o bagi acolo big grin